Nowy numer 8/2019 Archiwum

Pokażcie swoją oazę

Czekamy na wasze zdjęcia z rekolekcji ruchu, który w naszej diecezji działa końca lat 60. XX w.

W tym roku mija 30 lat od śmierci założyciela oaz. Ks. Franciszek Blachnicki stworzył ruch, który wpłynął na formację kilku milionów Polaków. Bardzo wielu z nich to nasi diecezjanie.

Dla oazowiczów wszystkich pokoleń mamy prośbę i propozycję. Stwórzmy wielką oazową galerię wspomnień. Czekamy na wasze zdjęcia. Te starsze, jeszcze papierowe i czarno-białe, ale kolorowe też, spróbujcie zeskanować. Te elektroniczne po prostu przyślijcie. Opiszcie je, podając rok, stopień, miejscowość rekolekcji i moderatora. Dodajcie też, kto jest autorem zdjęcia lub jego właścicielem. Nasz adres: radom@gosc.pl.

My będziemy te zdjęcia porządkować i publikować na naszej stronie: radom.gosc.pl. Na naszym profilu facebookowym (facebook.com/goscradomski.pl) będziemy także przypominać o naszej galerii.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL