Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przyjdź, by doświadczyć miłości Boga

"Kim jesteś naprawdę? Jesteś darem z nieba" - to tytuł koncertu, który odbędzie się 10 marca o 18.30 w Oratorium św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 w Radomiu.

Podczas koncertu Małgorzata Nowak-Kępczyk wraz z zespołem wykonywać będzie utwory, które znalazły się na płycie "Jesteś darem z nieba".

Kompozytorką i autorką wszystkich piosenek jest M. Nowak-Kępczyk, należąca do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Effatha" w Radomiu. Największym pragnieniem artystów tworzących płytę jest, by osoby słuchające ich piosenek, doświadczyły miłości Boga.

- Głównym przesłaniem płyty jest wartość człowieka wobec Stwórcy. Powstała w środowisku charyzmatycznej katolickiej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, lecz jej przesłanie jest uniwersalne dla wszystkich ruchów chrześcijańskich. I taki jest również - katolicko-protestancki - skład zespołu. Zróżnicowany charakter muzyki, którą można określić jako soft Christian rock, to nie tylko ballady, lecz i pełne ciepła i życia utwory - mówi pani Małgorzata.

W zespole występują: Małgorzata Nowak - śpiew, gitara akustyczna, Łukasz Bizoń - gitara akustyczna i elektryczna, Jakub Biedrzycki - piano, syntezatory, śpiew, Malwina Jaworska - gitara basowa, śpiew, Jeremiasz Nowak-Morales - instrumenty perkusyjne, Anna Szlachcińska - śpiew.

Wstęp jest wolny. Organizatorzy proszą, by dobrowolnymi datkami wspomóc dalsze działania zespołu, m.in. nakręcenie teledysku promującego życie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma