Nowy numer 43/2020 Archiwum

Drodzy Czytelnicy, pamiętamy o Was!

Razem z innymi dziennikarzami "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa", Radia eM i portali internetowych wiara.pl i gosc.pl bierzemy udział w trzydniowych rekolekcjach wielkopostnych.

Zwolniliśmy, by wziąć udział w wielkopostnym przygotowaniu do najważniejszych dni w roku, choć - jak widać - nie do zera.

Bierzemy udział w pierwszej turze dorocznych rekolekcji dla pracowników Instytutu Gość Media. Prowadzi je ks. Janusz Wilk, kapłan archidiecezji katowickiej. Biblista współpracuje z wieloma czasopismami naukowymi i popularnonaukowymi. Był redaktorem wydania "Jan Paweł II - Przyjaciel Boga". Jest autorem książek: "Teologia kontaktu na podstawie Listu św. Pawła do Filipian i Dziejów Apostolskich", "Die Hoffnung des Evangeliums" (Nadzieja Ewangelii), "Kto wierzy, nigdy nie jest sam", "Paolo. Una vita per il Vangelo" (św. Paweł. Życie dla Ewangelii).

Przed wyjazdem obiecywaliśmy modlitwę wielu osobom. Ale modlimy się także za wszystkich czytelników "Gościa Niedzielnego", w tym jakoś bardziej "Gościa Radomskiego".

Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Katowickiej w Wodzisławiu Śląskim-Kokoszycach   Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Katowickiej w Wodzisławiu Śląskim-Kokoszycach
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama