Nowy numer 25/2018 Archiwum

Drodzy Czytelnicy, pamiętamy o Was!

Razem z innymi dziennikarzami "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa", Radia eM i portali internetowych wiara.pl i gosc.pl bierzemy udział w trzydniowych rekolekcjach wielkopostnych.

Zwolniliśmy, by wziąć udział w wielkopostnym przygotowaniu do najważniejszych dni w roku, choć - jak widać - nie do zera.

Bierzemy udział w pierwszej turze dorocznych rekolekcji dla pracowników Instytutu Gość Media. Prowadzi je ks. Janusz Wilk, kapłan archidiecezji katowickiej. Biblista współpracuje z wieloma czasopismami naukowymi i popularnonaukowymi. Był redaktorem wydania "Jan Paweł II - Przyjaciel Boga". Jest autorem książek: "Teologia kontaktu na podstawie Listu św. Pawła do Filipian i Dziejów Apostolskich", "Die Hoffnung des Evangeliums" (Nadzieja Ewangelii), "Kto wierzy, nigdy nie jest sam", "Paolo. Una vita per il Vangelo" (św. Paweł. Życie dla Ewangelii).

Przed wyjazdem obiecywaliśmy modlitwę wielu osobom. Ale modlimy się także za wszystkich czytelników "Gościa Niedzielnego", w tym jakoś bardziej "Gościa Radomskiego".

  Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Katowickiej w Wodzisławiu Śląskim-Kokoszycach
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma