Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Detektyw Rutkowski: To jest ciało Danuty Wielochy

Na konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski poinformował, że odnalezione w minioną niedzielę w Pilicy nieopodal wioski Brzeźce (koło Białobrzegów) zwłoki to ciało zaginionej w grudniu ub. roku Danuty Wielochy.

Ostatni raz kobieta była widziana 11 grudnia 2016 r. po południu w szpitalu przy ul. Tochtermana w Radomiu. Jako pierwszy o możliwej śmierci, a nawet zabójstwie kobiety informował detektyw Krzysztof Rutkowski.

Na chwilę obecną Rutkowski nie ma wątpliwości. - Na 100 proc. to ciało Danuty Wielochy - mówi.

Detektyw zapewnia, że wie również, kto jest zabójcą, ale brakuje jeszcze dowodów, które pozwoliłyby na zatrzymanie sprawcy.

- Trwają intensywne czynności polegające na obserwowaniu podejrzanego. Chodzi o to, by nie uciekł gdzieś - wyjaśnia.

To właśnie Rutkowski wskazał miejsce na Pilicy, gdzie należało szukać zwłok kobiety. Znalezione ciało jest w znacznym stopniu rozkładu. Czynności identyfikacyjne potrwają do końca tygodnia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma