Nowy numer 2/2021 Archiwum

Świąteczne śniadanie dla dziennikarzy

Niewiele jest takich spotkań, na których ludzie mediów wspólnie z władzami miasta mogą siedzieć przy stole, pić herbatę i rozmawiać bez rozstawionych mikrofonów i włączonych kamer.

Tradycyjnie już włodarze miasta zaprosili lokalnych dziennikarzy na świąteczne spotkanie. Była to też okazja do złożenia życzeń. - Dziękuję za współpracę i za to, że informujecie państwo mieszkańców o tym, co dobrego się dzieje w naszym mieście. Jesteśmy otwarci na dialog, na krytykę i zawsze jesteśmy gotowi na korektę naszych działań. Mam nadzieje, że państwo to dostrzegacie - mówił Radosław Witkowski, prezydent Radomia. - Przed nami święta wiosenne, rodzinne, w związku z tym dla państwa, dla państwa redakcji, dla państwa rodzin od nas wszystkich - wszystkiego najlepszego. Zdrowych, radosnych świat - życzył R. Witkowski.

Życzenia od dziennikarskiej braci złożyła Anna Orzeł.

Później był czas na skosztowanie między innymi białego barszczu z kiełbasą i jajkiem, potrawy, której na pewno nie zabraknie w Wielkanocny poranek na naszych stołach.

Anna Orzeł dziękuje w imieniu dziennikarzy za świąteczne życzenia   Anna Orzeł dziękuje w imieniu dziennikarzy za świąteczne życzenia
Krystyna Piotrowska /Foto Gość

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama