Nowy numer 46/2018 Archiwum

Zmarł 35-letni kapłan

Po ciężkiej chorobie, w wieku 35 lat, zmarł ks. Piotr Ostrowski, wikariusz w parafii Drzewica.

Ksiądz Ostrowski urodził się 22 lipca 1982 r. w Skarżysku-Kamiennej. Święcenia kapłańskie przyjął 26 maja 2007 r. Pracował jako wikariusz w parafiach Kuczki, Gózd i Drzewica.

Kapłan zmarł 7 maja. - Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w środę 10 maja o 10.00 w kościele parafialnym w Drzewicy. Następnie ciało zostanie przewiezione do parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach, gdzie o 14.00 będzie sprawowana Msza św. pogrzebowa. Po uroczystościach w Starachowicach kapłan zostanie pochowany na cmentarzu w Wąchocku.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy