Nowy numer 45/2018 Archiwum

Film o sile modlitwy różańcowej

Autorzy filmu "Teraz i w godzinę śmierci" chcą udowodnić, że Różaniec pomaga zmienić nasze życie na lepsze.

- 19 maja wchodzi na ekrany kin dawno zapowiadany i długo oczekiwany film o sile modlitwy różańcowej "Teraz i w godzinę śmierci". Jako Stowarzyszenie "Żywy Różaniec" jesteśmy patronem honorowym filmu. Serdecznie proszę o jak najlepsze rozpropagowanie tego filmu pośród sióstr i braci Żywego Różańca i zorganizowanie wspólnych wyjść na ten film. Podejmijmy to jako nasze zadanie szczególnie w roku 100. rocznicy objawień fatimskich i w duchu naszej założycielki sługi Bożej Pauliny Jaricot, która Różaniec chciała "uczynić modlitwą wszystkich" - zachęca ks. Szymon Mucha, krajowy moderator Żywego Różańca, kustosz sanktuarium w Wysokim Kole.

Film składa się z niesamowitych historii z całego świata, w których główną rolę odgrywa ogromna siła modlitwy różańcowej. Na jego projekcję zaprasza kino Helios w Radomiu. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych seansów. Dla grup zorganizowanych kino przygotowało specjalną cenę biletu - 12 zł. Szczegółowe informacje dotyczące terminów seansów uzyskać można telefonicznie bądź osobiście w kinie Helios przy ul. Poniatowskiego 5, tel. 48/ 340 07 89, 48/ 362 80 50.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy