Nowy numer 46/2018 Archiwum

Nawrócony gangster w Radomiu

Carver Alan Ames, sławny ewangelizator i mistyk, autor bestsellera "Oczami Jezusa", 18 maja (czwartek) w Radomiu wygłosi niezwykłe świadectwo swojego życia.

Spotkanie odbędzie się w bazylice św. Kazimierza (os. Zamłynie) po Mszy św. o 18.00.

Alan Ames urodził się w 1953 r. w Anglii. "Jego historia wbija w fotel" - napisaliśmy w "Gościu Niedzielny". Był gangsterem, człowiekiem, który - jak sam mówi - popełnił niemal wszystkie możliwe grzechy. Jego przemiana nastąpiła nagle, pod wpływem doświadczenia realnego zła w swoim życiu. Odbudował nie tylko swoją relację z Bogiem, ale także z bliskimi - żoną i dziećmi. Obecnie pracuje jako ewangelizator. Żyje, sprzedając książki oraz z dobrowolnych ofiar zbieranych podczas rekolekcji, które głosi.

Ames posiada list polecający swojego biskupa oraz rekomendację od abp. Stanisława Gądeckiego.

Dla naszych Czytelników mieliśmy kilka egzemplarzy książki Amesa "Za zasłoną", wydanej w Polsce przez Wydawnictwo Esprit w 2017 r. Ci, którzy zdążyli wysłać do nas mejla, już zostali poinformowani, że nagroda należy do nich. Wszystkim, którzy do nas napisali, bardzo dziękujemy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy