Nowy numer 20/2024 Archiwum

Ksiądz bloger nagrodzony

Ks. Daniel Glibowski, wikariusz radomskiej parafii pw. św. Brata Alberta (os. Prędocinek), wygrał w kategorii najlepszy blog tematyczny.

To była 2. odsłona konkursu Radomski Plebiscyt Blogowy. W kategorii blog tematyczny zwyciężył ks. Daniel Glibowski, autor bloga „Wypłyń na głębię”.

- Dziękuję wspaniałym organizatorom, jurorom i blogerom biorącym udział w plebiscycie. Cieszy mnie taka integracja i motywacja Radomskiej Blogosfery. Ujęły mnie słowa jednego ze sponsorów, który powiedział, że podziwia ludzi z pasją i uwielbia ich słuchać. I o to chodzi! Wielkie TAK dla pasji! Dla mnie pasją jest Bóg. I cieszę się, że ktoś to zauważył - mówi.

- Szczególne podziękowanie należy się tym, którzy codzienne karmią się Bożym słowem i moją skromną, nieudolną interpretacją. Tak naprawdę to największym sukcesem jest dla mnie codzienne klękanie przed tym słowem. Mam nadzieję, że Wasze wypływanie na głębię z Jezusem jest równie piękne. A jeśli ja mogę się do tego choć trochę przyczynić, to jestem tym bardziej szczęśliwy. Wspomnę jeszcze trzy motywatorki, które sprawiły, że blog funkcjonuje, ma wielki zasięg i wziął udział w plebiscycie. Dziękuję Esterze za modlitwę, Małgorzacie Gut za wsparcie w budowaniu zasięgu bloga oraz Anecie Wygonnej za zachętę do pokazania bloga szerszej grupie odbiorców - wymienia ks. Glibowski.

Główną nagrodę, statuetkę Ikona Radomskiej Blogosfery, kolejny raz otrzymała Ewa Brzozowska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy