Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rowerem do Czarnej Madonny

Akcja Katolicka diecezji radomskiej zaprasza na VI Rowerową Pielgrzymkę Akcji na Jasną Górę.

Pielgrzymka rozpocznie się 5 lipca i potrwa 3 dni. Po przejechaniu 200 km, po trzech dniach, cykliści dołączą do kilkudziesięciu grup rowerowych pielgrzymów, którzy przybędą na ten dzień na Jasną Górę z wielu zakątków Polski w ramach XII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę.

- Są to rekolekcje w drodze oparte na codziennej modlitwie, konferencjach, śpiewie. Wszystko odbędzie się bez względu na pogodę. Sercem i centrum każdego dnia jest wspólna Eucharystia. Pielgrzymkę tworzy wspólnota osób, którą łączą wspólna droga, trud i modlitwa oraz sympatia do "dwóch kółek". Zawiązuje się ona od chwili zgłoszenia się jej pierwszego uczestnika i trwa tak długo, jak długo czujemy się z nią związani. To dlatego zwracamy się do siebie: "bracie", "siostro". Pielgrzymi swoją postawą tworzą klimat tej wspólnoty - tłumaczą organizatorzy.

Z przyczyn organizacyjnych liczba pielgrzymów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli ktoś się zameldował, powinien oczekiwać potwierdzenia. Gdy nie nadchodzi, organizatorzy proszą o telefon: 604 403 843.

Więcej informacji tutaj.

Rowerem do Czarnej Madonny  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama