Nowy numer 3/2019 Archiwum

Pokibicuj Grandioso

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso bierze udział w konkursie muzycznym w Holandii. Można jej kibicować na żywo.

Konkurs World Music Contest odbywa się co 4 lata w holenderskim Kerkrade. Radomska orkiestra jest jedyną reprezentantką Polski. Co więcej, od ponad 30 lat nie było tam żadnego zespołu z Polski. W tym roku rywalizować będzie 260 orkiestr z 32 krajów.
- Można będzie nam pokibicować na żywo za pośrednictwem transmisji: https://www.wmc.nl/nl/live. Jest dostępna za darmo - zachęca do oglądania Dariusz K. Krajewski, dyrygent orkiestry. Występy konkursowe, które będą transmitowane, odbędą się w sobotę 22 lipca o godz. 11 - show i 15.30 - parada marszowa.

Poza transmitowanymi konkurencjami Grandioso wystąpi jeszcze w konkursie koncertu w niedzielę, 23 lipca o godz. 10 oraz dwukrotnie przed holenderską publicznością.

- Udział Grandioso w WMC poprzedziły przygotowania w Radomiu oraz warsztaty w Słubicach, gdzie daliśmy koncert oraz zaprezentowaliśmy pokazy show i parady marszowej - mówi dyrygent.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy