GN 3/2019 Archiwum

Zaproszenie na regaty

Na zalewie w Jedlni-Letnisku odbędą się V Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej imienia ks. dr Zdzisława Domagały.

Ks. Zdzisław Domagała był wieloletnim duszpasterzem akademickim i miłośnikiem żeglarstwa, którym swoją pasją zaraził wielu swoich wychowanków. To z tego grona wywodzi się wielu organizatorów i uczestników regat.

Zmagania żeglarskie organizują Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej, Środowisko "Inicjatywa", wójt gminy Jedlnia-Letnisko oraz Klub Żeglarski "IKAR Jedlnia-Letnisko" wraz z Klubem Żeglarskim "Pionki".

- Organizując regaty, chcemy zintegrować sympatyków żeglarstwa i lokalną społeczność oraz popularyzować turystykę żeglarską, która w naszym regionie ma wieloletnie tradycje. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych regatach - załogi czteroosobowe reprezentujące parafie, ruchy i stowarzyszenia oraz wszystkich chętnych do wspólnego spotkania. Regaty rozgrywane będą na łodziach klasy Omega Turystyczna. Łodzie do regat zapewniają organizatorzy. Regaty odbędą się 2 września (sobota) na zalewie w Jedlni-Letnisku przy stanicy Klubu Żeglarskiego IKAR (ul. Nadrzeczna 24) - zaprasza Juliusz Monkosa, koordynator regat.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy