Nowy numer 7/2019 Archiwum

Karty wstępu na Air Show

Od 1 sierpnia można pobierać bezpłatne karty wstępu na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017.

Tegoroczne pokazy są bezpłatne, ale ze względów bezpieczeństwa wstęp na teren lotniska możliwy będzie tylko za okazaniem karty wstępu.

Bezpłatne karty można pobierać od 1 sierpnia na portalu internetowym eBilet.pl. Na stronie internetowej www.airshow.wp.mil w zakładce „bezpłatne karty wstępu” można znaleźć link do strony pobierania umieszczonej w portalu eBilet.pl. Pobranie bezpłatnej karty wstępu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2017.

Karty będą także do pobrania w trzech miejscach: w Centrach Informacji Turystycznej przy ul. Traugutta 3 i Rwańskiej 16 (od 9.00 do 17.00) oraz w Porcie Lotniczym Radom (od 9.30 do 17.30).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Kosunia
    01.08.2017 10:07
    Dziś mamy 1.08 i niestety karty wstępu nie są dostępne. Na stronie Air Show jest przekierowanie na eBilet.pl a tam nie ma utworzonego takiego wydarzenia jak Air Show. Zaczynam podejrzewać ze specjalnie są podawane znów błędne informacje.
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL