Nowy numer 50/2018 Archiwum

Do Matki Jarosławickiej

Organizatorzy zapraszają na pieszą pielgrzymkę z Radomia do Jarosławic.

To będzie 4. pielgrzymka na uroczystość odpustową 15 sierpnia do sanktuarium Matki Bożej Jarosławickiej Królowej Pokoju, Matki Ocalenia i św. Ojca Pio w Jarosławicach. Trasa pielgrzymki liczy około 20 km.

Pątnicy spotykają się w pobliżu skrzyżowania ulic Przytyckiej i Kieleckiej (na ślepej ulicy za Biedronką). Ponieważ przed wyjściem o 6.00 będzie sprawdzenie listy osób, które się zapisały na pielgrzymkę, uczestnicy proszeni są o stawienie się wcześniej. Także tam, przed wyjściem, będzie możliwe zapisanie się i dołączenie do pątników.

- Trasa pielgrzymki z Radomia prowadzi przez: Wacyn, Bielichę, Milejowice, Cerekiew, Zatopolice, Golędzin, Jaszowice i Kolonię Jaszowice. W drodze pątnicy modlitwą i śpiewem będą dziękować Panu Bogu i Jego Matce za otrzymane w ostatnim roku łaski i modlić się we wszystkich intencjach, z jakimi zdążają do Matki Bożej. Po dojściu na miejsce będą uczestniczyć w Mszy św. odpustowej, która sprawowana jest o 12.00 - informują organizatorzy.

Więcej informacji i zapisy u Pauliny pod numerem telefonu 502 213 015.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy