Nowy numer 45/2018 Archiwum

KSM wspomina pątniczy szlak

Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę.

W 39. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Radomskiej na Jasną Górę wzięło udział ponad 30 członków KSM. Wśród nich był także także ks. Grzegorz Łabądź, diecezjalny asystent stowarzyszenia.

- Z tej racji, że wędrowaliśmy w różnych kolumnach naszej pielgrzymki podjęliśmy inicjatywę, aby wszyscy obecni w pielgrzymce KSM-owicze spotkali się ostatniego dnia rekolekcji w drodze na Mszy św. w Mstowie. Przewodniczył jej ks. bp Henryk Tomasik. Po zakończonej Eucharystii mieliśmy okazję na spotkanie i krótką rozmowę z naszym pasterzem. Umocnieni tą chwilą wyruszyliśmy na ostatni etap, polecając w modlitwie ordynariusza, asystenta i księży sprawujących opiekę nad oddziałami oraz nas samych. Kilka godzin później doczekaliśmy pięknej chwili spotkania z naszą Matką i po oddaniu pokłonu przed Jej obliczem, kończąc tym samym nasz wspaniały pielgrzymkowy szlak, uczestniczyliśmy we Mszy św. na Wałach Jasnogórskich - wspomina Anna Wisowata z diecezjalnego zarządu KSM.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy