Nowy numer 41/2018 Archiwum

Spotkajmy się w Skarżysku-Kamiennej

Podobnie, jak w minionych latach, Ruch Światło-Życie i Liturgiczna Służba Ołtarza zapraszają na Powakacyjny Dzień Wspólnoty.

To będzie już 46. takie doroczne spotkanie. Kolejny raz odbędzie się ono w sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia (skarżyska Ostra Brama).

- Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła, ministrantów, schole i grupy oazowe działające w parafii na 46. Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie i Liturgicznej Służby Ołtarza, która odbędzie się 2 września (sobota) w sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku-Kamiennej - mówią organizatorzy.

Plan spotkania:

9.00 - Rozpoczęcie: zawiązanie wspólnoty
9.30 - Spotkania w grupach (dzieci, młodzież, rodziny)
11.30 - Namiot Spotkania, okazja do spowiedzi
11.45 - Przygotowanie do Eucharystii
12.00 - Msza św., przewodniczy bp Piotr Turzyński
13.30 - Agapa
14.00 - Koncert Uwielbienia
15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej

​Link do filmiku promującego PDW: https://youtu.be/kNwdRoq7VsY

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy