Nowy numer 42/2018 Archiwum

Plus w Radomiu

W ramach trasy zorganizowanej z okazji 25-lecia istnienia stacji Radio Plus odwiedziło stolicę naszej diecezji.

- Od początku wakacji, co środę, wóz transmisyjny przyjeżdża do kolejnych miast, gdzie istnieją redakcje sieci Plusa. Wśród tych 18 miast rozsianych po całej Polsce jest Radom - informuje ks. Jacek Wieczorek, dyrektor Radia Plus Radom.

W Radomiu dziennikarze z Warszawy przyjechali najpierw pod siedzibę radomskiej stacji, która mieści się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Młyńskiej i stamtąd, wspólnie z radomskimi kolegami, ruszyli w miasto.

- Odwiedziliśmy Muzeum Wsi Radomskiej. Stamtąd przejechaliśmy na pl. Corazziego przed Urząd Miejski. Będziemy jeszcze przed katedrą i na koniec odwiedzimy lotnisko. Opowiadamy całej Polsce o Radomiu, o historii miasta, jego ciekawostkach, a także o tym, co interesującego się u nas dzieje. Rozmawiamy, oczywiście, z mieszkańcami - mówi Michał Kaczor, dziennikarz radomskiego Plusa.

  A jeśli radio, to oczywiście rozmowy z ludźmi
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy