Nowy numer 47/2020 Archiwum

Za cywilizacją życia

Na pl. Konstytucji 3 Maja w Radomiu 3 października odbędzie się pikieta w obronie życia nienarodzonych. Można też będzie wesprzeć inicjatywę #ZatrzymajAborcję.

Pikieta odbędzie się od 16.00 do 18.00 w okolicach fontann. - Będziemy tam, by pokazać, że Polacy opowiadają się za cywilizacją życia, a nie za cywilizacją śmierci. Chcemy obnażyć założenia kontrowersyjnego i "postępowego" projektu "Ratujmy Kobiety" (między innymi aborcję na życzenie do 12. tygodnia, obowiązkową seksedukację dzieci od zerówki czy swobodny dostęp do środków poronnych nawet dla dzieci). Chcemy uświadamiać osoby popierające projekt, które zapewne nie znają jego prawdziwych postulatów - mówi Irmina Boniecka, koordynator radomskiej komórki Fundacji "Pro-Prawo do życia".

Podczas pikiety będzie również okazja do złożenia podpisu pod inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcję, która właśnie trwa. Chodzi w niej o to, by zakazać zabijania dzieci chorych, czyli aborcji eugenicznych, a te stanowią ok. 95 proc. aborcji przeprowadzanych w Polsce.

Do udziału w pikiecie zapraszają wolontariusze i sympatycy Fundacji "Pro-Prawo do życia".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama