Nowy numer 45/2018 Archiwum

Za cywilizacją życia

Na pl. Konstytucji 3 Maja w Radomiu 3 października odbędzie się pikieta w obronie życia nienarodzonych. Można też będzie wesprzeć inicjatywę #ZatrzymajAborcję.

Pikieta odbędzie się od 16.00 do 18.00 w okolicach fontann. - Będziemy tam, by pokazać, że Polacy opowiadają się za cywilizacją życia, a nie za cywilizacją śmierci. Chcemy obnażyć założenia kontrowersyjnego i "postępowego" projektu "Ratujmy Kobiety" (między innymi aborcję na życzenie do 12. tygodnia, obowiązkową seksedukację dzieci od zerówki czy swobodny dostęp do środków poronnych nawet dla dzieci). Chcemy uświadamiać osoby popierające projekt, które zapewne nie znają jego prawdziwych postulatów - mówi Irmina Boniecka, koordynator radomskiej komórki Fundacji "Pro-Prawo do życia".

Podczas pikiety będzie również okazja do złożenia podpisu pod inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcję, która właśnie trwa. Chodzi w niej o to, by zakazać zabijania dzieci chorych, czyli aborcji eugenicznych, a te stanowią ok. 95 proc. aborcji przeprowadzanych w Polsce.

Do udziału w pikiecie zapraszają wolontariusze i sympatycy Fundacji "Pro-Prawo do życia".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy