Nowy numer 45/2018 Archiwum

Wielcy artyści i ich dzieła

Zaproszenie na aukcję charytatywną prac artystów plastyków na rzecz sfinansowania operacji stóp 5-letniej Zuzi.

Do wylicytowania m.in. prace Władysława Paciaka, Rafała Malczewskiego, prof. Karola Badyny. Aukcja odbędzie się sobotę 7 października o 18.00 w sali Koncertowej im. K. Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Wydarzenie to jest połączone z koncertem Mieczysława Szcześniaka z zespołem - "Największe przeboje" (www.mietekszczesniak.pl). Prowadzenie - Beata Drozdowska, prowadzenie aukcji - Magda Gliszczyńska.

Organizatorzy: Fundacja „Zagraj w zielone” - Michał Byzdra, Jan Kutkowski, Rafał Korcz, Caritas Diecezji Radomskiej - dyrektor ks. Robert Kowalski, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” - dyrektor Beata Drozdowska,

Bilety można kupić w Caritas (ul. Kościelna 5) i w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych Galerii „Łaźnia” (ul. Żeromskiego 56).

  Zuzia też przygotowała swoją pracę na aukcję
Krystyna Piotrowska /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy