Nowy numer 49/2020 Archiwum

Rusza nowy cykl ze Śmiechem

Jak odważnie i odpowiedzialnie kształtować swoje życie? Na to pytanie odpowie Andrzej Śmiech, który na zaproszenie Duszpasterstwa Akademickiego poprowadzi spotkania w Radomiu.

Po wakacyjnej przerwie rozpoczyna się nowy cykl spotkań, organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu we współpracy z trenerem Andrzejem Śmiechem pt. "Przywództwo ze Śmiechem". Do tej pory wzięło w nich już udział kilkaset osób.

Pierwsze otwarte spotkanie potrwa w poniedziałek 9 października od 18.00 do 20.00 w auli UTH w Radomiu (ul. Chrobrego 31). A. Śmiech będzie podpowiadał, jak odważnie i odpowiedzialnie kształtować swoje życie.

- Na warsztatach w ciągu całego roku poruszymy temat "Przywództwo osobiste w wyzwaniach dnia codziennego", czyli będziemy mówić, jak przejmować odpowiedzialność za swoje działania; jak odważnie podejmować wyzwania i uczyć się zarówno z sukcesów, jak i porażek; w jaki sposób mieć wpływ na problemy, których dostarcza nam życie, oraz jak sprawić, by nasze życie było pasjonujące i inspirujące. Zapraszamy studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych tematyką przywództwa osobistego. Nie ma ograniczeń wiekowych. Aula UTH pomieści nawet 600 osób, warsztaty są otwarte dla każdego. Wstęp wolny - zachęcają do udziału Irmina i Mateusz Bonieccy z DA.

A. Śmiech jest doradcą personalnym, praktykiem i psychologiem biznesu. Specjalizuje się w konstruowaniu programów rozwojowych wspierających osoby indywidualne, pary, organizacje oraz poszczególne zespoły w osiąganiu stawianych przed nimi celów. Twórca warsztatów "Bariery ze Śmiechem", "Relacje ze Śmiechem", autor licznych artykułów z obszaru przywództwa osobistego i procesów zmian.

Rusza nowy cykl ze Śmiechem  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama