Nowy numer 48/2020 Archiwum

Te rekolekcje zmieniają życie

Będzie o Bogu, który kocha, i o Chrystusie, który daje nam nowe życie - radomska wspólnota Effatha zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.

Rekolekcje zaczynają się w najbliższy piątek, 13 października o godz. 19. Będzie to dziewięć cotygodniowych spotkań w Oratorium św. Filipa Neri u księży filipinów w Radomiu (ul. Grzybowska 22).

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) są jedną z form ewangelizacji. Ich treścią, zgodnie ze słowami św. Jana Pawła II, jest zasadnicze, aktualne przesłanie, które Bóg chce dzisiaj kierować do Kościoła, stawiając pytania o wolę pójścia za Chrystusem. Celem REO jest pomoc ludziom w zwróceniu się życiem i sercem ku Jezusowi, czyli doprowadzenie ich do przyjęcia Jezusa jako Pana i Zbawiciela oraz otrzymania od Niego mocy i darów Ducha Świętego. Istotą spotkań jest głoszenie podstawowego kerygmatu: o Bogu, który kocha, i o Jezusie Chrystusie, który przyszedł po to, żeby objawić miłość i dać nam nowe życie.

- Wiele osób mówiło, że w trakcie rekolekcji tęskni za kolejnymi spotkaniami. To niezwykła podróż i spotkanie z żywym Zbawicielem. Zmienia życie. Czekamy na ciebie, twoich przyjaciół i bliskich - zachęcają członkowie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Effatha", która od ponad 30 lat działa przy parafii MB Królowej Świata w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama