Nowy numer 46/2018 Archiwum

Mężczyzna jak patriarcha

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego zaprasza na rekolekcje do eremów w Kałkowie.

Kurs Jakub odbędzie się w listopadowy weekend. Rozpoczęcie - 17 listopada, w piątek, o 18.00, zakończenie - w niedzielę ok. 14.00. Warto zabrać notes i długopis.

"Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku, tempa życia i odnaleźć siebie na nowo, to zapraszamy Cię na weekendowy kurs stacjonarny dla mężczyzn Jakub do Kałkowa k. Starachowic. W czasie tego kursu pragniemy, by każdy mężczyzna - na wzór biblijnego patriarchy Jakuba - podejmował walkę, by odnaleźć pełnię życia mężczyzny: być synem, kochać, być ojcem i wojownikiem w wymiarze naturalnym i duchowym. Bez przyjęcia własnej tożsamości nie umiemy w pełni realizować własnego życia. Jeżeli pragniesz zwyciężać w Jezusie różne bariery, to przyjedź. Otwarty dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od etapu rozwoju duchowego czy życia we wspólnocie" - zapraszają organizatorzy i zapewniają , że kursy te pomogły już wielu mężczyznom, którzy odkryli piękno i wagę swojej tożsamości.

Wszystkie informacje na temat kursu na stronie Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea".

Zapisy i informacje - telefon: 600 380 220, mail: galilejczyk@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy