Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ministranci zagrają w halach

Już po raz 17. odbędą się Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej. Drużyny zgłaszać można tylko do 31 października.

- Rozgrywki eliminacyjne odbędą się 25 listopada (sobota) i będą przeprowadzone w poszczególnych rejonach naszej diecezji w następujących kategoriach wiekowych: ministrant (rok urodzenia 2006-2010), lektor młodszy (rok urodzenia 2002-2005) i lektor starszy (rok urodzenia 1997-2001). Zachęcam do zgłaszania parafialnych drużyn ministranckich do udziału w XVII Diecezjalnych Mistrzostwach Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej - mówi ks. Michał Michnicki, diecezjalny duszpasterz ministrantów.

Zgłoszenia przyjmuje ks. Michnicki. Można to zrobić telefonicznie (607 133 787) lub mejlowo (duszpasterstwo@ministranci.radom.pl), podając: parafię, kategorię wiekową, opiekuna i numer telefonu.

Potwierdzeniem udziału w turnieju będzie wpłata wpisowego (120 zł od drużyny, które w całości przeznaczone jest na zorganizowanie eliminacji i finałów) do 31 października na konto Kurii Diecezji Radomskiej z dopiskiem: „Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów, parafia i kategoria”. Potwierdzenie wpłaty w formie elektronicznej należy przesłać na adres e-mail podany powyżej.

Finały odbędą się 3 marca 2018 r. (sobota) w Radomiu. Będą to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej.

Więcej informacji, regulamin oraz formularze zgłoszeń drużyn na stronie internetowej: www.ministranci.radom.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama