Nowy numer 45/2018 Archiwum

Ministranci przy szachownicach

Na IX Ogólnopolskie Szachowe Mistrzostwa Ministrantów zaprasza opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza w parafii MBNP w Starachowicach ks. Damian Spiżewski. Mistrzostwa odbędą się 18 i 19 listopada.

Organizatorzy mistrzostw to: parafia MBNP w Starachowicach, Katolicki Klub Szachowy "Gambit", Rada Rycerzy Kolumba nr 14023 w Starachowicach, hotel "Senator" w Starachowicach.

18 listopada zaplanowano Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich, a dzień później - Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych. Impreza odbędzie się w hotelu "Senator" przy ul. Tadeusza Krywki 18.

Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni są ministranci oraz Służba Liturgiczna Ołtarza z całej Polski. Pisemne zgłoszenia należy nadsyłać do 15 listopada na adres: Katolicki Klub Szachowy "Gambit", 27-200 Starachowice, ul. Moniuszki 117. Przyjmowane są także zgłoszenia telefoniczne (602 770 251) oraz za pomocą poczty elektronicznej (starachowice.szachy@interia.pl).

W zgłoszeniu należy podać dane zawodników: nazwisko, imię, posiadany ranking szachowy, datę urodzenia zawodnika, parafię (opcjonalnie - numer Rady Rycerzy Kolumba). W turnieju nie mogą startować ci, którzy ministrantami są tylko na czas turnieju.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy