Nowy numer 45/2018 Archiwum

Adoracja i spotkanie dla pań

Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania dla kobiet z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Gościem pierwszego z nich będzie Lucyna Wiśniewska.

Spotkania odbywają się w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej 2. Najbliższe będzie 7 listopada o godz. 19. Tradycyjnie rozpocznie się od pogaduszek przy kawie i ciastku. - Następnie udamy się na wyczekiwane spotkanie z Miłością. W przyciemnionej kaplicy będziemy adorować Stwórcę przy pięknej muzyce i poruszających rozważaniach ks. Mariusza Wilka - mówi Klaudia Miśkiewicz, organizatorka spotkań.
Po adoracji Najświętszego Sakramentu panie spotkają się z dr Lucyną Wiśniewską. - Porozmawiamy głównie o bezpieczeństwie i wychowaniu młodzieży. Tak, jak zawsze, będzie można zadawać pytania - wyjaśnia Klaudia.

Lucyna Wiśniewska, lekarz neurolog, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu, należy do współtwórców radomskiego Stowarzyszenia "Środowisko Inicjatywa", działa w Katolickim Stowarzyszeniu Lekarzy Polskich. Od 17 lat wspólnie z innymi medykami organizuje tzw. białe niedziele, podczas których lekarze specjaliści wyjeżdżają do małych miejscowości i udzielają bezpłatnych porad miejscowym pacjentom. Jest laureatką nagrody "Viventi Caritate", przyznawanej przez Fundusz im. bp. Jana Chrapka. Była posłanką na Sejm V kadencji. Obecnie jest wiceszefową Prawicy Rzeczypospolitej. Aktywnie włącza się w działalność pro life , charytatywną, społeczną, kulturalną czy wychowawczą.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy