Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie żyje prezes radomskiej Civitas Christiana

W wieku 68 lat zmarł Stanisław Tkaczyk, przewodniczący zarządu stowarzyszenia w Radomiu.

Był wieloletnim członkiem Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana", a w ostatnich latach przewodniczącym Zarządu Oddziału w Radomiu.

"Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela śp. Stanisława Tkaczyka. Łączymy się w modlitwie z Rodziną w paschalnej nadziei na spotkanie w Domu Miłosiernego Ojca" - napisali w nekrologu przewodniczący i Zarząd Oddziału Okręgowego w Warszawie, Zarząd Oddziału w Radomiu, członkowie i pracownicy Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana".

- Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 16 listopada o 13.00 w kościele pw. św. Maksymiliana na os. Firlej. Po Mszy św. śp. Stanisław Tkaczyk zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym Radom-Firlej (wjazd od ul. Witosa) - informuje ks. Marcin Rogala, asystent kościelny stowarzyszenia w diecezji radomskiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma