Nowy numer 46/2018 Archiwum

O wejście do finałów powalczą 124 drużyny

Zapraszamy do kibicowania. W najbliższą sobotę, 25 listopada odbędą się eliminacje do XVII Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej.

- Zgłosiły się 124 drużyny z około 60 parafii naszej diecezji. Eliminacje odbędą się 25 listopada w pięciu halach sportowych w trzech kategoriach wiekowych: ministrant (2010-2006); lektorzy młodsi (2005-2002); lektorzy starsi (2001-1997) - mówi ks. Michał Michnicki, diecezjalny duszpasterz ministrantów. Rozgrywki w halach poprzedzi wspólna modlitwa ministrantów.

Rozgrywki dla rejonu Radom I A odbywać się będą w hali Gimnazjum nr 22 (ul. Rapackiego 24), gdzie koordynatorem będzie ks. M. Michnicki, dla rejonu Radom I B - w hali Gimnazjum nr 10 (wjazd od ul. Komunalnej), gdzie koordynatorem będzie ks. Dariusz Laseczka, dla rejonu Radom II - w hali Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich, ul. św. Brata Alberta 4. Koordynatorem hali jest ks. Daniel Glibowski.

Drużyny, które wchodzą w skład rejonu Szydłowiec, mecze będą rozgrywały w hali ZSP im. Jana Pawła II w Szydłowcu (ul. Wschodnia 57). Koordynatorem hali jest ks. Adrian Jaksęder.

Rejon Opoczno spotka się w PSP im. Jana Pawła II w Sławnie. Za przebieg eliminacji odpowiadają ks. Piotr Giemza i ks. Ireneusz Szustak.

Finały diecezjalnych mistrzostw odbędą się 3 marca 2018 r. (sobota) w Radomiu. Będą to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy