Nowy numer 46/2018 Archiwum

Kandydaci na szkoleniu

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

W związku z tym w Wyższym Seminarium Duchownym 26 listopada odbędzie się doroczne spotkanie członków tych stowarzyszeń. Rozpocznie się o 13.00 wykładem dr Jolanty Skuzy pt. „Cud nad Wisłą - odrodzenie Rzeczypospolitej”. O 14.00 Eucharystii - ze ślubowaniem nowych członków KSM oraz wręczeniem legitymacji nowym członkom AK - przewodniczyć będzie bp Henryk Tomasik.

Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, którzy złożą ślubowanie, już się przygotowali do tej uroczystości. - Kaesemowicze wzięli udział w szkoleniu teoretycznym oraz praktycznym, przygotowanym przez Zarząd KSM Diecezji Radomskiej. Podczas szkolenia została sprawdzona wiedza młodzieży na temat stowarzyszenia. Kandydaci zapoznali się również z obrzędami towarzyszącymi złożeniu przyrzeczeń - mówi Anna Wisowata z Zarządu KSM DR.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy