Nowy numer 3/2019 Archiwum

Całkiem Inna po raz 23.

Organizatorzy zapraszają we wtorek 5 grudnia o 19.00 do ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego (ul. Górnicza 2) w Radomiu.

Duszpasterstwo zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy"! Zacznie się, jak zwykle, o godz. 19 kawą, ciastkiem i możliwością zakupów w sklepiku, gdzie oprócz Całkiem Innych Toreb, książek i płyt będzie można kupić kalendarze dla kobiet projektu Serce Kobiety. O 19.30 wyczekiwana adoracja w kaplicy z muzyką i rozważaniami ks. Mariusza Wilka. Po adoracji spotkanie z gościem, a dokładnie gośćmi - Beatą i Marcinem Głogowskimi.

Beata i Marcin są małżeństwem od 15 lat. Mają 5 dzieci. Oboje są pedagogami specjalnymi. Marcin organizuje w Radomiu (i nie tylko) imprezy, koncerty i festyny. Państwo Głogowscy od wielu lat związani są z Drogą Neokatechumenalną, starają się przekazywać wiarę dzieciom. Prowadzą także kursy przedmałżeńskie w DA.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy