Nowy numer 33/2018 Archiwum

Oazowicze i walc wiedeński

Młodzi ludzie, pod czujnym okiem opiekunów, zastanawiali się, czy nawrócenie jest naprawdę proste.

Oazę Modlitwy - „Zwrot Akcji” - w pierwszy grudniowy weekend przeżywała w Ośrodku Rekolekcyjnym „Betania” w Pionkach grupa 73 osób. - Mimo niskiej temperatury był to czas przepełniony radością. Podczas spotkań pochylaliśmy się nad tym, czy nawrócenie jest naprawdę proste. Przykładem, na którym się opieraliśmy, była postać sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Zastanawialiśmy się również nad naszą relacją z Bogiem i nad tym, co nas od Niego oddala. W życiu każdego ważne jest, by nad sobą pracować i dostrzegać wady, i je niwelować - mówi Katarzyna Marchewka.

Ale to nie wszystko. Wykorzystując ostatnie przedadwentowe dni, Diakonia Muzyczna porwała wszystkich uczestników na parkiet. Pod czujnym okiem animatorów odbywała się nauka tańca. Poznawano kroki walca wiedeńskiego, cha-chy, samby, a także popularnego szarpanego. - Bogu niech będą dzięki za ten czas! - podsumowuje Katarzyna.

  Jak widać, taniec to radość
Kacper Stolarczyk

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma