Nowy numer 14/2020 Archiwum

Najładniejsza bożonarodzeniowa szopka

O tym, która to, zadecydują internauci.

- Święta Bożego Narodzenia to czas naszego wyznania wiary w Jezusa Chrystusa, który „za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy, i stał się człowiekiem”. Wyrazem naszej wiary są m.in. dekoracje naszych kościołów, popularnie zwane „szopkami bożonarodzeniowymi”. Zapraszamy do wzięcia udziału w VII. edycji Internetowego Konkursu Bożonarodzeniowego na najładniejszą i najciekawszą szopkę Diecezji Radomskiej – mówi ks. Stanisław Piekielnik, z Kurii Diecezji Radomskiej, administrator Portalu Diecezji Radomskiej.

Również Gość Radomski włącza się w konkurs. Chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o wysyłanie zdjęć na adres konkurs@diecezja.radom.pl.

- Zdjęcia prezentujące szopki bożonarodzeniowe należy przesłać do 31 stycznia 2018 r. Przyjmujemy 3 zdjęcia danej dekoracji; format zdjęcia dowolny. Prosimy również o podanie krótkiego opisu zawierającego informacje o: kościele lub miejscu, gdzie wykonano zdjęcie, „budowniczych” dekoracji oraz imię i nazwisko autora zdjęć. Na stronie Portalu Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) zostanie założona galeria tegorocznych dekoracji bożonarodzeniowych. Zdjęcia będzie też można oglądać na facebook’owym profilu diecezji (www.facebook.com/diecezjaradom) i AVE Gościa Radomskiego (www.facebook.com/goscradosmki.pl), gdzie poprzez kliknięcie „Lubię to” można dokonać oceny. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 lutego 2018 r. – informuje ks. Piekielnik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama