Nowy numer 3/2021 Archiwum

12 kroków dla chrześcijan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Promień" w Mariówce zaprasza na turnus rehabilitacji leczniczej połączonej z wykładami Rafała Porzezińskiego, czyli na rehabilitację ciała i ducha.

"Promień" prowadzi w Mariówce Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej. Siostry zapraszają na wykłady i ćwiczenia połączone z rehabilitacją, czyli na odnowę ciała i ducha. Turnus rehabilitacyjny odbędzie się od 14 do 21 stycznia pod hasłem: "Ja nie mogę. On może. Pozwolę Mu". Jego uczestnicy znajdą odpowiedź na pytania: "Jak wypełnić umowę o dzieło podpisaną z samym Bogiem? Jak nie pomylić obrazu Boga z Jego obrazą? Jak stać się najlepszą wersją siebie samego?".

Zajęcia poprowadzi R. Porzeziński, trener terapii uzależnień, wykładowca na Wydziale Studiów nad Rodziną na UKSW w Warszawie, autor książek, audiobooków, artykułów i audycji o problematyce przeciwdziałania i wychodzenia z uzależnień i zniewoleń. Swoje wykłady w "Promieniu" oprze na programie "12 kroków dla chrześcijan". Pierwotnie został opracowany dla grup wsparcia, które zajmują się osobami uzależnionymi, ale doskonale sprawdza się w pracy duszpasterskiej z różnymi grupami w parafiach. Zajęcia będą połączone z rehabilitacją kręgosłupa i stawów obwodowych pod kierunkiem lekarza medycyny Barbary Pełszyńskiej, specjalistki neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej.

Mariówka to miejscowość oddalona o 4 km od Przysuchy. Panujący tam klimat i czyste powietrze sprawiają, że jest miejscem idealnym, by tu zregenerować swoje zdrowie fizyczne i duchowe.

Zgłoszenia do udziału w turnusie rehabilitacyjnym przyjmowane są pod numerem telefonu: (48) 675 01 37 lub mejlowo: elzbieta.kowacz@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama