Nowy numer 4/2021 Archiwum

Nowy świąteczny klip

Młodzieżowy Zespół Ludowy "Guzowianki" w radomskim skansenie nagrał filmik do utworu "Gore Gwiazda". W przedsięwzięciu wzięło udział ponad 100 osób.

Do udziału w projekcie zespół zaprosił Zuzannę Gadowską, młodą wokalistkę z Szydłowca, córkę Artura Gadowskiego z zespołu IRA, oraz Kamila Gorazińskiego, który zagrał na panduri, gruzińskim instrumencie strunowym.

Teledysk, który stworzył Rafał Sadowski z PR Studio, dzięki uprzejmości dyrektor Ilony Jaroszek, kręcony był w zabytkowym kościele św. Doroty w Muzeum Wsi Radomskiej. W nagraniu wzięła też udział grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 19 w Radomiu, którą do występu przygotowały: Ewa Sarnacka, Jolanta Piątkowska i Teresa Stachura. Łącznie w klipie udział wzięło ponad 100 osób, z czego 60 - to osoby śpiewające i grające.

Premiera nowego świątecznego klipu "Gore Gwiazda" odbyła się w PSP w Guzowie. Zespół zaprezentował go zebranym gościom i przypomniał swoją zeszłoroczną pastorałkę „Dla Malusieńkiego”. Potem do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek zaprosił zgromadzonych w szkole. Były też podziękowania dla przyjaciół zespołu oraz przemówienia. Miłą niespodziankę zrobiła im Monika Bankiewicz, właścicielka Gospodarstwa Sadowniczego MB w Komorowie, która przywiozła dzieciom duża dawkę witamin, czyli soki „Smaczek z Doliny Radomki” oraz jabłka z gospodarstwa.

Klip można obejrzeć na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=DQ9BIqpQcpA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama