GN 42/2020 Archiwum

Ferie z "Arką"

W województwie mazowieckim już 15 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" w Radomiu zaprasza na zorganizowane zajęcia dzieci od 6 do 14 lat.

"Ferie z Arką" to cykliczna impreza, którą organizuje radomskie Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „Arka". Tegoroczne zorganizowane zajęcia rozpoczną się 15 stycznia i potrwają do 20.

- To nasza bezpłatna, sztandarowa akcja, która od kilku lat odbywa się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Beneficjentami jest 200 radomskich dzieci. "Ferie z Arką" są alternatywą dla dzieci, które zimowe ferie będą spędzać w domu. Jest to również forma aktywnego, kreatywnego i wolnego od używek spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i wolontariuszy, bez pomocy i zaangażowania których nie wyobrażamy sobie przebiegu naszych ferii - zachęcają do udziału w spotkaniach organizatorzy.

Dzieci w wieku 6-14 lat można zapisywać w godz. 13-19 w klubach SCM "Arka" przy ul. Chrobrego 7/9 (tel. +48 360 69 51), Pl. Stare Miasto 2, ul. M. Gajl 24/1.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama