Nowy numer 12/2019 Archiwum

Pogrzeb kapłana

Nie żyje ks. kan. Marian Kempisty, wieloletni proboszcz parafii Kaszów.

Po przejściu na emeryturę ks. Kempisty był rezydentem w parafii Świętej Rodziny w Kozienicach. Urodził się 8 stycznia 1931 r. w Stromcu. Święcenia kapłańskie przyjął 16 czerwca 1955 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Garbatka, Sandomierz (św. Pawła), Policzna, Skarżysko-Kamienna (św. Józefa), Błotnica, Radom (św. Teresy od Dzieciątka Jezus), Iłża, Opoczno (św. Bartłomieja). Jako proboszcz duszpasterzował w parafii Kaszów w dekanacie przytyckim (1968-2006).

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. we wtorek 16 stycznia o godz. 19 w kościele pw. Świętej Rodziny w Kozienicach. Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana w środę 17 stycznia o godz. 11 w parafii Stromiec. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL