Nowy numer 7/2019 Archiwum

Niezapomniana wizyta

Ten dzień w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej był dniem wyjątkowym. Placówkę odwiedził bp Henryk Tomasik.

Razem z ordynariuszem przyjechali księża dyrektorzy Caritas Diecezji Radomskiej - ks. Robert Kowalski oraz ks. Damian Drabikowski.

- Ciepło, serdeczność i spokój, jakim otoczył nas znamienity gość, sprawiły, że wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Uczestnicy warsztatów w podziękowaniu za wizytę śpiewali kolędy oraz złożyli dostojnemu gościowi życzenia z okazji 25. rocznicy święceń biskupich. Życzyliśmy mocy Ducha Świętego, zdrowia, siły i wytrwałości w codziennej posłudze pasterskiej - mówi Barbara Rosiewicz, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej.

  Wychowankowie warsztatów pochwalili się swoimi talentami. Śpiewali kolędy
Archiwum WTZ

Biskup odwiedził wszystkie pracownie terapeutyczne. Obejrzał miejsca, w którym mieszkają i przebywają podopieczni oraz wykonane nich podczas zajęć prace.

- Wszyscy czuliśmy wyjątkowość i niepowtarzalność tej wizyty oraz nieopisaną radość z zaszczytu, jakiego mieliśmy okazję doświadczyć. Otrzymaliśmy błogosławieństwo Biskupa na dalszą pracę, a także obrazki upamiętniające wizytę w naszej placówce - zapewniają pracownicy WTZ.

- W imieniu całej wspólnoty Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej dziękujemy bp.  Tomasikowi za spotkanie, za słowo życzeń skierowane do każdego z nas. Dziękujemy za pamięć, modlitwę, napełnienie wiarą oraz wlanie w nas nadziei i miłości, które tak bardzo są nam potrzebne w życiu codziennym - mówi pani kierownik.

  Wspólny posiłek pracowników i podopiecznych placówki z wyjątkowymi gośćmi
Archiwum WTZ

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL