GN 28/2018 Archiwum

"Całkiem Inna..." zaprasza

Panie spotykają się raz w miesiącu. Tym razem ich gościem będzie Dominika Figurska.

- "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" to cykl comiesięcznych spotkań łączący kobiety z Radomia i okolic. Są to spotkania z kobietami, dla kobiet i o kobietach, bo każda jest "całkiem inna", skrywa inne piękno, wartości, doświadczenia, troski. Wiele z tych rzeczy na co dzień ukryte jest pod idealnym makijażem. Na tych spotkaniach kobiety mogą podzielić się tym, co trudne i ważne, posłuchać i kształtować siebie oraz poznać ciekawych, inspirujących ludzi. Na naszych spotkaniach gościłyśmy m.in. Patrycję Hurlak, Katarzynę Olubińską, Brygidę Grysiak, Magdalenę Frączek, s. Annę Marię Pudełko - mówi Klaudia Miśkiewicz, inicjatorka spotkań.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 lutego o godz. 19 w budynku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2. Gościem będzie Dominika Figurska - żona, mama, aktorka i prezenterka telewizyjna. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Obecnie występuje m.in. na deskach wrocławskiego Teatru Polskiego. Znana jest z seriali "M jak miłość", "Zostać miss", "Ratownicy" czy "Na Wspólnej". Wystąpiła w filmach "Smoleńsk" i "Dwie korony". Wraz z naszą koleżanką redakcyjną, dziennikarką Agatą Puścikowską napisały książkę "I co my z tego MAMY". Aktorka uruchomiła również serwis poświęcony wychowaniu dzieci i życiu rodzinnemu - Dziecko i Figura.

- Startujemy o godz. 19 rozmową przy kawie i ciastku. Możemy swobodnie usiąść i porozmawiać z innymi kobietami, poznawać się i dzielić przemyśleniami. Za każdym razem wybieramy się również na romantyczną randkę ze Stwórcą. W przyciemnionej kaplicy, dzięki rozważaniom ks. Mariusza Wilka, poznajemy Tego, który kocha nas najbardziej. Wyczekiwanym punktem programu jest także konferencja wygłoszona przez specjalnie zaproszonego gościa - zachęca K. Miśkiewicz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma