Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zbiórka elektrośmieci

Recykling starego sprzętu elektronicznego i AGD wesprze misje.

To już kolejna zbiórka zużytych sprzętów artykułów gospodarstwa domowego i domowej elektroniki, jak stare radia, magnetofony, telewizory czy komputery, ale także suszarki do włosów, ekspresy do kawy czy opiekacze do pieczywa.

- Zebrany sprzęt odbierze fachowa firma współpracująca z Caritas, która odzyska z tego, co zostało przyniesione, cenne surowce. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie misji - wyjaśnia ks. kan. Jan Serszyński, proboszcz kolegiackiej parafii pw. św. Bartłomieja w Opocznie.

Recykling w służbie ochrony środowiska, a przy tym zaangażowanie na rzecz misjonarzy to bardzo dobre spotkanie zdrowej ekologii z ewangelizacją.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma