Nowy numer 12/2019 Archiwum

24 godziny dla Pana

Podczas całodobowej adoracji będzie można skorzystać z sakramentu pokuty.

W najbliższy piątek - 9 marca o godz. 18 - w radomskiej katedrze rozpocznie się modlitewna inicjatywa „24 godziny dla Pana”, która potrwa do soboty do godz. 18. Do adorowania Najświętszego Sakramentu zachęca bp Henryk Tomasik. Oto pełna treść komunikatu:

„Ojciec Święty Franciszek w orędziu na Wielki Post 2018 roku zdecydował, że 9 i 10 marca »w każdej diecezji przynajmniej jeden kościół pozostanie otwarty przez 24 godziny bez przerwy, co stworzy sposobność do modlitwy adoracyjnej i do spowiedzi sakramentalnej«. Mają to być »24 godziny dla Pana«.

Podejmując to zadanie wyznaczone przez Ojca Świętego, nasze »24 godziny dla Pana« przeżywać będziemy w radomskiej katedrze. Rozpoczniemy je 9 marca (piątek) Mszą Świętą o godzinie 18. Na zakończenie Mszy Świętej wystawiony zostanie Najświętszy Sakrament i rozpoczniemy adorację, która będzie trwała bez przerwy do 10 marca (sobota) do godz. 18. Przez cały ten czas (24 godziny) będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

Zapraszam na to wydarzenie do radomskiej katedry i zachęcam, by każdy z nas znalazł chwilę w tym czasie na modlitewne trwanie w łączności z całym światem przy Chrystusie”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL