Nowy numer 7/2019 Archiwum

Pogrzeb kapłana

W wieku 70 lat zmarł ks. kan. Stefan Włodarczyk, rezydent w Skarżyskiej Ostrej Bramie.

Urodził się 30 marca 1948 r. w Gałkach. Święcenia kapłańskie przyjął 9 czerwca 1974 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Kowala, Iłża, Radom – św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Jako proboszcz duszpasterzował w parafii Sławno koło Radomia oraz w parafii Świerże Górne. Po przejściu na emeryturę w 2006 roku zamieszkał jako rezydent przy parafii MB Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. we wtorek, 27 marca o 18.00 w kościele pw. MB Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Msza Święta pogrzebowa będzie sprawowana w środę 28 marca o 14.00 w rodzinnej parafii Nieznamierowice. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL