Nowy numer 7/2019 Archiwum

Nowe Poznajki

Spotkania są dla tych, którzy chcą poznać nowe osoby, podzielające ich wartości chrześcijańskie.

Trwają zapisy do kolejnych Poznajek, czyli chrześcijańskiego speed dating, (tzw. szybkie randki). Chrześcijańskie szybkie randki odbywać się będą 20 kwietnia od godz. 19 w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu przy ul. Górniczej 2.

W spotkaniach uczestniczyć może około 30 osób. W rejestracji otrzymują identyfikatory. Każdy ma możliwość rozmowy po 5 minut z każdym przedstawicielem płci przeciwnej. - Można powiedzieć, że każda pani i każdy pan będą mieli około kilkunastu randek w ciągu wieczora. Przyznam, że docierają do nas głosy, że czasem ktoś pozna więcej osób w czasie tego jednego wieczora niż w czasie całego roku - mówi Irmina Boniecka, która wraz z mężem Mateuszem organizują chrześcijański speed dating.

Tym razem do udziału w Poznajkach zaproszone są kobiety w wieku od 19 do 26 lat oraz panowie w wieku od 20 do 27.

- Zapraszamy tych, którzy chcą poznać nowe osoby, ale podzielające ich wartości chrześcijańskie. Zapisy jak zawsze przez stronę internetową: www.poznajki.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL