Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Błogosławieństwo dla maturzystów

Udzieli go bp Henryk Tomasik. To ostatni modlitewny dzwonek przed egzaminem dojrzałości.

Stało się już tradycją Radomia, że w pierwszych dniach miesiąca szczególnie modlimy się za młodych ludzi, którzy już w piątek 4 maja rozpoczną matury oraz będą podejmować ważne życiowe decyzje.

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza tegorocznych maturzystów na Mszę św. w ich intencji, która będzie sprawowana w radomskiej katedrze 3 maja (czwartek) o godz. 20. Eucharystii będzie przewodniczył i specjalnego błogosławieństwa abiturientom udzieli bp Henryk Tomasik.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów, ich przyjaciół, nauczycieli, wychowawców, katechetów duchownych i świeckich na Mszę św. w intencji maturzystów - zachęcają duszpasterze akademiccy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL