Nowy numer 44/2020 Archiwum

W obronie dzieci nienarodzonych

Fundacja Pro - Prawo do Życia zaprasza na Publiczny Różaniec i kurs dla pro-liferów.

Publiczny Różaniec są to cykliczne spotkania, które odbywają się raz w miesiącu w tym samym dniu miesiąca i miejscu. Do udziału w nim zaproszony jest każdy, kto chce pomodlić się wspólnie w intencji odnowy moralnej Polski i w obronie dzieci nienarodzonych.

W Radomiu najbliższy Publiczny Różaniec odbędzie się już w niedzielę, 13 maja o 17.30. Ze względu na remont placu przed samym teatrem, obrońcy życia będą modlić się na parkingu obok teatru od strony ul. Struga. - Prosimy gorąco o powiadomienie znajomych i wszystkich ludzi dobrej woli. Różaniec to potężna broń w walce o nawrócenie grzeszników. Im bardziej dostrzegamy kryzys moralny naszego narodu, tym mocniej powinniśmy ufać w triumf niepokalanego serca Maryi - zachęca do wspólnej modlitwy Irmina Boniecka, koordynatorka radomskiej komórki fundacji​ Pro - Prawo do Życia.

Fundacji​ Pro - Prawo do Życia organizuje też w Radomiu kurs dla pro-liferów. Odbędzie się on 19 maja od 10.00 do 16.30 w Duszpasterstwie Akademickim (ul. Górnicza 2). - Zapraszamy osoby zainteresowane tematem obrony życia, które szukają wiedzy, innych zaangażowanych ludzi czy skutecznych narzędzi do działania w tym obszarze - mówi I. Boniecka.

Kurs jest bezpłatny. Zapisy - poprzez formularz na stronie: https://stopaborcji.pl/zgloszenie-na-kurs-formularz/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama