Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nocna Pielgrzymka Kobiet

Wyruszy 26 maja o 21.00 z kościoła MB Częstochowskiej w Radomiu. Już można się zapisywać.

Nocną Pielgrzymkę kobiet po raz trzeci organizują Rycerze Kolumba. Jak w ubiegłych latach, panie będą pielgrzymowały do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy. Do pokonania będą miały 25,6 km.

W tym roku na pątniczy szlak wyruszą pod hasłem: „Duch, który umacnia miłość”. Na trasie kobiety będą umacniać swoją wiarę poprzez modlitwę, wspólny śpiew, medytację w ciszy oraz rozważania przygotowane przez księży przewodników. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. w sanktuarium MB Pocieszenia, która będzie sprawowana ok. 6.30, 7.00. Po Eucharystii autobusy odwiozą pątniczki do Radomia.

Do udziału w pielgrzymce Rycerze Kolumba zapraszają wszystkie kobiety oraz dziewczęta, które podołają trudom nocnej wędrówki. Zapisy od 21 maja prowadzone będą w siedzibie Kurii Diecezji Radomskiej (ul. Malczewskiego 1) od 9.00 do 15.00, na stronie internetowej: www.rycerzekolumba.radom.pl, bądź w dniu wyjścia pielgrzymki przy kościele MB Częstochowskiej (ul. Wernera 57) od 18.00. Przy zapisie należy mieć ze sobą dowód osobisty, a osoby niepełnoletnie powinny posiadać zgodę rodzica.

Każda pątniczka otrzyma okolicznościowy emblemat pielgrzymkowy i bilet na powrót autokarem. Kobiety rejestrujące się przez stronę internetową otrzymają je przed wyruszeniem pielgrzymki. Organizatorzy zachęcają do złożenia ofiary w kwocie 30 zł, która zostanie przeznaczona na organizację pielgrzymki.

Szczegółowe informacje na stronie: www.rycerzekolumba.radom.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama