GN 46/2019 Archiwum

Statuetka dla radomskiej biblioteki

Wyróżnieni za pielęgnowanie tożsamości regionalnej.

Podczas Dnia Kierbedziów, czyli Święta Bibliotekarzy i Bibliotek województwa mazowieckiego, które odbyło się w Teatrze Syrena w Warszawie, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu otrzymała Nagrodę im. Kierbedziów w kategorii „pielęgnowanie tożsamości regionalnej”. Nagroda jest przyznawana przez Bibliotekę Publiczną m.st. Warszawy - Bibliotekę Główną Województwa Mazowieckiego.

Statuetkę odebrała podczas uroczystej gali Anna Skubisz-Szymanowska, dyrektor radomskiej książnicy. - Zostaliśmy wyróżnieni m.in. za organizację Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych oraz Nagrody Literackiej Miasta Radomia, tworzenie bibliografii ziemi radomskiej, działalność wydawniczą, cykle spotkań historycznych, stałe rozwijanie zbiorów regionalnych w Radomskiej Bibliotece Cyfrowej oraz współpracę ze stowarzyszeniami i instytucjami - powiedziała.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama