GN 46/2019 Archiwum

Zaśpiewaj na Apelu Młodych

Przesłuchanie przed koncertem "Nieziemskie Granie" odbędzie się w Duszpasterstwie Akademickim.

Trwają przygotowania do kolejnego Apelu Młodych, który odbędzie się 15 września w Radomiu. Jednym z ważnych elementów jest skompletowanie chóru, który wystąpi podczas koncertu "Nieziemskie Granie".

- Wszystkich, którzy chcieliby zaśpiewać, a ukończyli 13. rok życia, zapraszamy na przesłuchanie do Duszpasterstwa Akademickiego (os. Akademickie, ul. Górnicza 2) 15 czerwca o godz. 19 lub 16 czerwca o godz. 10. Tegoroczne przygotowanie chóru będzie połączone z warsztatami muzycznymi, które pomogą także w indywidualnym rozwoju muzycznym. Jednocześnie w tych dniach zapraszamy osoby grające na instrumentach smyczkowych, które są chętne, aby zagrać na koncercie - zachęcają do udziału w przesłuchaniu ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki i diecezjalny duszpasterz młodzieży, oraz ks. Bartłomiej Wink, kierownik zespołu.

Na przesłuchanie trzeba przygotować 3 utwory do zaśpiewania - 2 wybrane przez siebie oraz - jako trzeci - "Jezu, kocham Ciebie", który był hitem apelu z poprzednich lat.

Więcej informacji można znaleźć na facebookowym profilu "Przesłuchania do chóru Nieziemskie Granie".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama