Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Będą mogli katechizować

Instytut Teologiczny w Radomiu zaprasza tych, którzy chcą wiedzieć więcej o Bogu i świecie.

- W związku z potrzebą przygotowania osób świeckich i zakonnych do pracy w katechezie w Instytucie Teologicznym w Radomiu, który działa pod patronatem Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, proponujemy 5-letnie magisterskie studia teologiczno-katechetyczne i 3-semestralne podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne z przygotowaniem pedagogicznym - mówi ks. prof. KUL Stanisław Łabendowicz, dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej, dyrektor Instytutu.

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o Bogu i świecie. Studia przeznaczone są dla osób świeckich, członków ruchów kościelnych, instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń życia apostolskiego; dla tych, którzy chcą kontynuować kształcenie po ukończeniu szkoły średniej, rozwijać własne zainteresowania lub uzupełnić wykształcenie zawodowe. Absolwenci obydwu rodzajów studiów otrzymują dyplom ukończenia studiów z przygotowaniem pedagogicznym. Po ukończeniu studiów podyplomowych będzie można uczyć religii w przedszkolach i szkołach podstawowych, zaś studiów magisterskich - również w szkołach średnich.

- Ponadto w roku akademickim 2018/2019 proponujemy również 3-semestralne podyplomowe studia "Wychowanie do życia w rodzinie", umożliwiające uzyskanie kwalifikacji do wykonywania zawodu nauczyciela wychowania do życia w rodzinie. Zajęcia odbywają się co tydzień w piątki i soboty - zaprasza ks. Łabendowicz.

Dokumenty można składać do 15 września w sekretariacie Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej (26-600 Radom, ul. Malczewskiego 1).

Więcej informacji można uzyskać: pod numerem tel. 48 330 91 82, e-mail - sekretariatitr@onet.pl i na www.itradom.eu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL