GN 46/2019 Archiwum

Głosujmy na region radomski

Do 26 czerwca można głosować w plebiscycie na najciekawsze miejsce w województwie mazowieckim.

Plebiscyt ogłosił magazyn "Focus" wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Wśród nominowanych na 20 najciekawszych miejsc w województwie mazowieckim znalazły się też te, które leżą w regionie radomskim.

Wśród nominowanych w kategorii "nauka i technika" jest Narodowe Muzeum Techniki Oddział w Chlewiskach.

W kategorii "kultura i sztuka" jest Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku i Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu.

W kategorii "przyroda" znalazły się Puszcza Kozienicka i Muzeum Wsi Radomskiej.

Każdy głosujący może oddać swój głos w poszczególnych kategoriach raz dziennie do 26 czerwca do północy na stronie: focusnamazowieckie.focus.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama