Nowy numer 7/2019 Archiwum

Rekolekcje w Wilnie

Swój czas wolny od pracy postanowili spędzić razem z Panem Bogiem.

Rekolekcje Domowego Kościoła I stopnia w Wilnie przeżywa 101 osób pod duchowym przewodnictwem moderatora bp. Piotra Turzyńskiego.

  Eucharystii przed obrazem Ostrobramskiej Pani przewodniczył bp Piotr Turzyński
Archiwum Roberta Telusa
Do miasta miłosierdzia wyjechało 27 rodzin. Rodzicom towarzyszy 37 dzieci. - Jest dużo dzieci na rekolekcjach, a to znak, że jest dużo młodych małżeństw. To wielka radość, że duch Domowego Kościoła się odmładza. Ci młodzi zaczynają swoją mocniejszą przygodę z Kościołem, z oazą, i to jest bardzo ważne, że te małżeństwa chcą swój czas wolny od pracy poświęcić na rekolekcje i spędzić go z Bogiem - powiedział Robert Telus, współodpowiedzialny za prowadzenie rekolekcji. R. Telus w rekolekcjach uczestniczy razem z żoną Małgorzatą i dwójką młodszych dzieci. Jak dodaje pan Robert, to szczególne miejsce na odnowę duchową. W tym mieście bowiem namalowany był, według wskazówek św. s. Faustyny Kowalskiej, obraz Jezusa Miłosiernego.

Dwutygodniowe rekolekcje właśnie mają swój półmetek.

  Rekolekcje to też codzienna Eucharystia z bp. Piotrem Turzyńskim
Archiwum Roberta Telusa

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL