Nowy numer 7/2019 Archiwum

Dwie wystawy na piętrze

Jedni fotografują, drudzy malują - ich prace można oglądać w radomskiej Bibliotece.

Na dwie wystawy zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu przy ul. Piłsudskiego. Obydwie usytuowano na pierwszym piętrze budynku.

Pierwsza to wystawa członków Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego - tradycyjnie w Małej Galerii RTF. Jej tytuł to: „Tajemnice Radomia”. Na zdjęciach 10 autorów można odnaleźć miejsca, których nie znamy, ale i te mijane dość często.

Tu widziane okiem wprawnych fotografików, a przez to inne i ciekawsze. Autorzy fotografii to: Zenon Fiuk, Stanisław Gąsior, Leszek Jastrzębowski, Monika Kowalczewska, Dariusz Kozłowski, Jerzy Kutkowski, Justyna Wolanin, Dorota Wólczyńska, Anna Wróblewska i Marek Zawadzak.

- Wakacyjna wystawa w małej Galerii RTF poświęcona jest naszemu miastu. Ponieważ w tym okresie wracają do miasta na co dzień przebywający poza nim, warto pozostawić na wakacje wystawę przedstawiającą uroki Radomia - argumentują jej twórcy.

  Fotograficy prezentują swoje prace w Małej Galerii RTF
Krystyna Piotrowska /Foto Gość

Druga wystawa to zbiór prac 27 autorów, którzy rozwijają swoje zdolności pod kierunkiem Elżbiety Raczkowskiej w Kuźni Artystycznej przy Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr. Autorzy eksponują zaledwie część swojego dorobku.

To już 11 wystawa podsumowująca rok pracy twórczej grupy twórców amatorów, a jej tytuł to: „Pasje i marzenia 11”. Głównym celem zajęć w „Kuźni Artystycznej” MOK „Amfiteatr” w Radomiu jest umożliwienie mieszkańcom rozwijania zainteresowań oraz wychowania poprzez sztukę.

Obydwie wystawy można oglądać do końca sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL